Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко передасть всю свою премію на Збройні Сили України.
Про це він заявив під час ранкового ефіру.
Як він зазначив, за рік премія становить близько 480 тисяч гривень.
«Як і минулого року, всю премію передаю на ЗСУ. Проте зауважую, що на потреби армії наша родина передає набагато більше, ніж сума премії», – сказав Бондаренко.
Нагадаємо, учора під час сесії депутати проголосували за нарахував премії міському голові в розмірі 400 % до кінця його каденції, а не як було зазвичай раніше – на рік.