Бондаренко заветував рішення про перейменування вулиць Черкас через резонанс у соцмережах

в Новини

Міський голова Черкас призупинив дію рішення міської ради від 25 лютого, яким було перейменовано 7 вулиць обласного центру і один провулок.

Про це йдеться в розпорядженні, опублікованому на сайті ЧМР.

«Враховуючи великий резонанс та обурення з боку мешканців щодо оприлюдненої інформації про подальше перейменування вулиць та провулка згідно з проголосованим 25.02.2021 рішенням міської ради, зокрема в соціальних мережах… зупинити рішення Черкаської міської ради «Про перейменування вулиць та провулків в місті Черкаси», — пояснюють у розпорядженні причину накладення вето на рішення сесії.

Повторно перейменування вулиць та провулка мають розглянути на сесії, яка відбудеться 11 березня.

Нагадаємо, раніше топонімічна комісія появу таких вулиць як Василя Стуса, Івана Мазепи, Степана Бандери, Петра Дорошенка та інших пояснювала поверненням вулицям історичних назв.

VULITSI-e1614263344331

До слова, міський голова Анатолій Бондаренко заявляв, що підтримує перейменування вулиць на честь Івана Мазепи та Василя Стуса. Натомість він не розуміє, навіщо перейменовувати вулицю відомого космонавта Титова на вулицю Титарну. Також міському голові не подобаються назви вулиць Сінна та Хмільник.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Внаслідок стрілянини у центрі Черкас загинула людина (ФОТО, ВІДЕО)
Новини
+234: на Черкащині стрімко зростає кількість хворих на коронавірус
Новини
Четверо сімей, у яких на День міста народилися діти, отримали подарунки