Бондаренко знову очолив регіональне відділення Асоціації міст України

Бондаренко знову очолив регіональне відділення Асоціації міст України
в Новини

Сьогодні в Черкасах відбулися збори регіонального відділення Асоціації міст України, на яких було обрано керівний склад АМУ. Вже вдруге головою регіонального відділення Асоціації міст України став міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, його заступником обрали очільника Кам’янки Володимира Тірона.

Зазначимо, Асоціація міст України представляє та відстоює інтереси місцевого самоврядування в політичному діалозі з президентом України, Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України та органами виконавчої влади на центральному та регіональному рівнях.

“Ціллю асоціації є вирішення усіх проблем, оскільки ми відповідаємо за всі процеси в містах і селах. У громадах контролюємо практично всі сфери життя: освіту, охорону здоров’я, ЖКГ, соціальний захист та безпеку. Суттєва увага приділяється молодому поколінню, а також залученню інвестицій, місцевому економічному розвитку, енергоефективності”, – розповів Кам’янський міський голова, заступник голови регіонального відділення Асоціації міст України Володимир Тірон.

b3737fca-c453-473f-b98a-a65b1f885dfc

Також виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан висловив пропозицію стосовно збільшення зарахування ПДФО в місцеві бюджети до 80%. За його словами, нині із цього приводу тривають перемовини й із Міністерством фінансів України, і з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

– У своїх діях ми всі маємо висловлювати спільну позицію як представники громад, незалежно від політичних поглядів, – наголосив Олександр Слобожан. – Як свідчить досвід, нам вдається «достукатися» до центральної влади. Результатом наших дій стали збережені в 2020 році понад 155 мільярдів гривень у бюджетах громад.

Крім того, порушили питання стосовно обслуговування доріг між населеними пунктами  та передачі земель сільськогосподарського призначення із державної в комунальну власність.

Довідково:

Асоціація міст України – це найавторитетніша в Україні недержавна організація, що представляє позицію та захищає права місцевого самоврядування. АМУ була створена в 1992 році. Асоціація міст України має статус Всеукраїнської відповідно до Закону України “Про асоціації органів місцевого самоврядування”.