Боротьба з COVID-19: лікарі Черкаського району отримали від Київстару 4 кисневих концентратора

Боротьба з COVID-19: лікарі Черкаського району отримали від Київстару 4 кисневих концентратора
в Медицина, Новини

Обладнання, передане Київстаром Черкаській центральній районній лікарні, допоможе рятувати життя пацієнтів із кисневою недостатністю. У цілому, спільно з Благодійним фондом «Твоя опора», мобільний оператор забезпечив кисневими концентраторами 12 лікарень в різних регіонах країни.

Кисневий концентратор «Біомед» JAY-10 є сучасним технологічним приладом, який виробляє і одночасно подає медичний кисень високої концентрації відразу двом пацієнтам із складною формою запалення легенів. Особливої актуальності потреба медиків у такому обладнанні набула в період розвитку другої хвилі коронавирусной пандемії. Кожен день в Україні фіксують кілька тисяч нових випадків зараження COVID-19.

«Для нас компанія Київстар давно є близькою, оскільки практично всі наші працівники користуються її послугами мобільного зв’язку та Інтернету. І нам дуже приємно було отримати від Київстару настільки безцінну допомогу. Є один нюанс: концентратори нам поставляє і держава, але при цьому таке обладнання має стояти виключно в інфекційному відділенні. А пацієнтів із пневмоніями, як правило на 10 день, переводять в терапевтичне відділення, де їм потрібен кисень. Ми  зі свого боку, не маємо право державний концентратор віддати цьому пацієнту. Тому, обладнання від Київстар було негайно на 100% введено в роботу, і тепер проблему знято», – каже головний лікар Гуськов Микола Володимирович.

Про важливість допомоги бізнесу медикам у боротьбі з COVID-19 говорить і засновник БФ «Твоя опора» Валерія Татарчук:

«При Коронавірусу ускладнюється дихання і може початися гіпоксія, що призводить до серцевої недостатності. Кисневі концентратори допоможуть хворим з COVІD-19 у разі ослабленого дихання і у період відновлення. Ми закупили це обладнання завдяки благодійній допомозі Київстар, оскільки воно потрібне майже кожній лікарні. Я впевнена, що спільними зусиллями ми подолаємо пандемію».

Усі благодійні організації, із якими співпрацює Київстар, пройшли ретельні перевірки на міжнародному рівні групи «VEON» щодо етичності ведення своєї діяльності. БФ «Твоя опора» має надійну репутацію і проходить щорічний аудит діяльності. Звітність можна переглянути на сайті фонду http://tvoya-opora.org/.

Як повідомлялося раніше, крім благодійної допомоги лікувальним установам, Київстар надає лікарям безкоштовні сервіси. Протягом минулого літа медичні працівники отримали доступ до безлімітного Інтернету. Крім того, понад 70 тисяч медиків отримали бонуси на свої мобільні рахунки. Загальна сума підтримки склала приблизно 8 млн грн.

*партнерський матеріал