Ботнар відреагував на звинувачення щодо причетності його батька до вбивства Комарова

67655960_2236242716444127_5549635145624977408_n
besplatka_728_90_ukr

Заступник міського голови Юрій Ботнар на своїй сторінці у «Фейсбуці» зазначив, що ні він, ні його батько не причетні до вбивства активіста та журналіста Вадима Комарова. Крім того, посадовець заявив, що це все політичне замовлення та наклеп.

«Із подивом дізнався про причетність мого батька до нападу на Вадима Комарова. Дізнався із засобів масової інформації. До цього жодних дій слідство не вчиняло — не викликало на допит і не вручало підозр», — написав Юрій Ботнар.

Нагадаємо, раніше ми писали, що слідство перевірить особисті речі та документи батька заступника міського голови Андрія Ботнара, який, за версією поліції, може бути причетним до нападу на Вадима Комарова. Під час відпрацювання цієї версії правоохоронцями перевірялася конфліктна ситуація журналіста Вадима Комарова із заступником міського голови Юрієм Ботнаром щодо розслідування його дій стосовно своїх підлеглих.

«Ані я, ані батько не маємо жодної причетності до нападу на Вадима Комарова. Батько взагалі з ним не знайомий, а я ніколи не сприймав «сенсації» Вадима Едуардовича всерйоз. Вважаю, що ті, хто скоїв на Комарова напад — нерозумні люди. Сподіваюсь, що поліція під керівництвом Валерія Лютого незабаром припинить відпрацьовувати політичні замовлення, а нарешті знайде і притягне до суду справжніх злочинців у цій та інших резонансних справах. А ми з адвокатами, тим часом, притягнемо до відповідальності негідників, що публічно нас із батьком звинуватили у нападі на Комарова без суду і слідства», — запевнив у своєму дописі посадовець.

Нагадаємо, 4 травня у центрі Черкас близько 9:30 години виявили черкаського активіста Вадима Комарова з травмою голови. А вночі, 20 червня він помер, пробувши 46 днів у штучній комі.

20 червня слідчі поліції оприлюднити фоторобот імовірного нападника на черкаського журналіста та активіста Вадима Комарова.

Варто зазначити, що 21 червня у Черкасах було обговорено обставини справи вбивства місцевого журналіста. Пресконференція відбулася за участі членів Національної спілки журналістів України. За словами адвоката та секретаря НСЖУ Валерія Макєєва, вбивство Вадима Комарова сколихнуло всю медіаспільноту, але такий тяжкий злочин може залишитися нерозкритим. Також Валерій Макєєв наголосив, що напередодні вбивства Вадим Комаров готував матеріал, який так і не встиг оприлюднити.

First1

Можливо Вас зацікавить

  • Oleksandr Holinets

    У мене питання, чи може ця істота з довідкою 7-б подавати позов до суду ?