Боєць АТО «Британець» повертається додому — на Черкащину

brytanec
besplatka_728_90_ukr

Боєць 93-ї механізованої бригади Юрій Шумейко із позивним “Британець” із Лісового вижив після тяжкого наскрізного поранення під час обстрілів шахти Бутівка поблизу Донецького аеропорту.

Четверо хірургів оперували його 10 годин поспіль. Попереду в нього реабілітація і мрія про повернення на передову. За любов до чаю з молоком та повсюдне вживання фрази “сенк’ю вері мач” побратими Юрія Шумейка нарекли “Британцем”.

Понад рік він провів на передовій, менше, ніж за кілометр від ворога. Зазнав поранення 5 лютого, — повідомляють «Вісті Черкащини».

“Британець” народився у бронежилеті – жартують про свого пацієнта лікарі. Упродовж десяти годин поспіль військового рятували четверо хірургів. Попереду в бійця – ще кілька операцій. Поки що медики чекають загоєння кісткових ран. Військовий втратив праве око.

Проте вірить, що можна буде і зір відновити, і на війну повернутися. До своїх побратимів. Та котів, яких він дуже любить і годував ковбасою. Нині ж “Британець” виписується зі шпиталю і їде відновлюватися додому – на Черкащину у Лісове.

Контакти для допомоги бійцеві: Юрій Шумейко картка Приватбанку 4731217112457575

First1

Можливо Вас зацікавить