Боєць полку «Азов» Геннадій Шевченко переконаний, що не всі проблеми переселенців можна вирішити на місцевому рівні

Боєць полку «Азов» Геннадій Шевченко переконаний, що не всі проблеми переселенців можна вирішити на місцевому рівні
в Новини

Про це у передачі «Кандидатський мінімум», що днями прозвучала в ефірі радіо «Україна», повідомив учасник АТО, боєць полку «Азов», волонтер, кандидат у депутати до Черкаської обласної ради від партії ВО «Батьківшина» Геннадій Шевченко.

Під час прямого ефіру, де обговорювалися проблеми внутрішньо переміщених осіб, Геннадій Шевченко наголосив, що черкащини доброзичливо налаштовані до переселенців, толерантно ставляться до них і розуміють їхні проблеми.

– На жаль, сьогодні на рівні держави не прийнято законів, які б сприяли вирішенню таких життєво важливих проблем, як забезпечення житлом та працевлаштування переселенців. Натомість ідуть суперечки, як правильно називати цю категорію громадян – внутрішньо чи тимчасово переміщені особи. Але ж це наші співвітчизники, які опинилися у скрутному становищі і їм необхідна реальна допомога, – говорить АТОвець.

ШевченкоЯк зауважив Геннадій Шевченко, місцева влада, територіальні громади, волонтерські організації всіляко допомагають у вирішені цих питань. Однак можливості місцевих бюджетів обмежені.

– Тому питання щодо забезпечення житлом, працевлаштування потрібно вирішувати на загальнодержавному рівні, – зауважив «батьківщиновець». – Потрібно вносити зміни у законодавство. Скажімо, поки не вирішився цей конфлікт, переселенців реєструвати на «спеціалізованій» біржі праці, щоб послуги з працевлаштування вони могли отримати поза чергою. Адже вони залишилися без засобів на існування, знімають квартири, за які необхідно платити. Людям потрібна реальна допомога, щоб вони відчували, що потрібні державі, що вони громадяни України, – зазначив Геннадій.

Прес-служба Черкаської обласної партійної організації ВО “Батьківщина”