Брехливими і замовними назвала голова облради публікації проти себе

в Новини, Суспільство

Брехливими та відверто замовними, уже на цей раз перед журналістами, назвала голова облради Валентина Коваленко публікації, які вийшли у всеукраїнських виданнях стосовно ніби-то її розпорядження про виселення переселенців назад на Схід. На її думку, інформаційна компанія, розгорнута проти неї – це помста за її принципову позицію стосовно розподілу земельних ділянок в Черкаській області та відстоювання інтересів громади.

 – Я казала про тих переселенців, – коментує Валентина Коваленко свій виступ на координаційній нараді, який відбувся півроку тому, – які вели аморальний спосіб життя в нашій області, паплюжили імена наших національних героїв. Саме за таких переселенців я сказала, що їх потрібно відсилати в зону бойових дій, щоб вони зі зброєю в руках захищали батьківщину. А мої слова перекрутили так, що я саме зараз змушую відселяти переселенців.

Навпаки, запевняє голова облради, вимушеним переселенцям надається усіляка підтримка і допомога. Хоча, звичайно, обіцяти, що вони всі стовідсотково будуть працевлаштовані, вони не можуть, оскільки в області сам по собі великий рівень безробіття.

Що ж до інформаційних видань (УНН, “Газета по-українськи” та інші), які розповсюдили інформацію, то Валентина Коваленко заявила, що жодне не звернулося до неї по коментар. Тому вона навіть розглядає можливість (це їй порадили у соцмережах) подати цивільний позов. Окрім того, Валентина Михайлівна подала звернення до СБУ, щоб відповідні органи вивчили цю ситуацію. Адже мова йде не тільки про її репутацію, але й про безпеку країни.

“Це серйозна пожива для російських ЗМІ”, – сказала вона.

Інформацію на неї, каже голова облради, збирали вже давно: “У Білозір’я, де я живу, виїжджала машина з перебитими номерами. Вони фотографували, де я живу, як я живу, розпитували людей про мене…”

Була здивована голова Черкаської обласної ради і позицією можновладців, які не розібравшись у ситуації дали коментарі виданням.

 – Дуже шкода і прикро, що наші можновладці, типу Павла Розенка (Міністр соціальної політики України – ред.), якому від УНН подзвонив журналіст і поцікавився його думкою стосовно того, що голова обласної ради так висловилася про переселенців. І він відразу дає коментарі. Як може така особа відразу давати такі коментарі? Це саме зробив “батьківщинівець” Андрій Павловський, який вже зібрався оскаржувати у судах незаконне рішення голови облради. А де ж те рішення? Голова обласної ради навіть не має повноважень видавати такі рішення, – сказала Валентина Коваленко.

Наприкінці, Валентина Коваленко сказала, що про її відставку на найближчій сесії обласної ради мова не йтиме.