Будьте обережні: на Черкащині орудують шахраї, які представляються податківцями

Будьте обережні: на Черкащині орудують шахраї, які представляються податківцями
в Новини

У Черкаської області активізувалися шахраї, які представляються посадовими особами Головного управління ДПС у Черкаській області або довіреними особами таких посадовців.

Про це інформує пресслужба ДПС у Черкаській області.

Злочинці телефонують та надсилають повідомлення через месенджери до керівників суб’єктів господарської діяльності області, здійснюють психологічний тиск на підприємців з метою незаконно заволодіти коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій, уникнення проведення перевірок тощо). Зазначені особи пропонують перераховувати гроші на карткові рахунки різних банківських установ України.

– Головне управління ДПС у Черкаській області наголошує, що посадові особи органів ДПС діють виключно в межах повноважень та не можуть звертатися до платників з подібними проханнями. Звертаємо увагу, що такі дії злочинців  кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація податкових органів. Для запобігання діяльності шахраїв просимо вас бути пильними та обачними, уважно перевіряти інформацію, не піддаватися на провокації та ні за яких обставин не перераховувати кошти! – ідеться в повідомленні податківців.

У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб, намагайтесь зібрати всю можливу інформацію (прізвища, ім’я, номери телефонів, номери карткових рахунків, що використовують злочинці тощо) та передати її до правоохоронних органів.

Якщо ви постраждали від дій аферистів або маєте інформацію про подібні випадки, просимо негайно повідомляти про це підрозділи Національної поліції у Черкаській області за номером телефону – 102, або Головне управління ДПС у Черкаській області будь-яким зручним способом:

  •  з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: вул. Хрещатик, 235, м. Черкаси, 18002;
  • на офіційну електронну адресу ГУ ДПС у Черкаській області [email protected];
  • засобами телекомунікації, безпосередньо до відділу з питань запобігання та виявлення корупції, за телефоном 0472 – 33-91-27
  • на офіційну електронну адресу відділу з питань запобігання та виявлення корупції  [email protected];
  • у письмовому вигляді через працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції.