На російсько-українській війні загинув черкащанин Валентин Бабенко.
Про це інформують в пресслужбі Калинопільської селищної громади.
Народився Валентин 25 серпня 1998 року в селі Новоселиця, де й пройшло його раннє дитинство. Після закінчення Катеринопільської загальноосвітньої школи №2, навчався у професійно-технічному училищі селища Буки, здобуваючи професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. Працював і проживав у місті Черкаси.
У 2022 році, після повномасштабного вторгнення російського агресора, Валентин став на захист країни. Проходив службу за контрактом, в одній з військових частин Збройних Сил України.
Загинув Герой 25 січня 2025 року на Донеччині, внаслідок атаки ворожого дрона, від травм, які стали несумісними з його молодим життям.
Йому навічно 26….
Прощання з Героєм розпочнеться 3 лютого о 10:30 годині у Свято-Михайлівському кафедральному соборі міста Черкас.
Також читайте: На російсько-українській війні загинув черкащанин Анатолій Зеленько