Бути стильною і красивою легко, якщо знаєш деякі секрети, – персональний стиліст Леся Гайван запрошує на свій майстер-клас

в Дозвілля, Новини

У середу, 3 червня, о 15.00 в прес-центрі інтернет-видання «ВиЧЕрпно» пройде майстер-клас імідж-стиліста, шопера та керівника Школи Стилю м. Черкаси Лесі Гайван, яка поділиться своїми секретами: як гарно і стильно виглядати, не витрачаючи шалених коштів, та як урізноманітнити  свій гардероб за допомогою простого шарфика або хустинки.

– Країна зараз переживає складні часи, здорожчало все. Проте наші жінки все одно хочуть гарно й стильно виглядати, – розповідає пані Леся. –  Я допомагаю відкрити їм секрети, за допомогою яких вони завжди виглядатимуть неперевершено. У мене багатий досвід роботи в цьому напрямку: я проводжу майстер-класи, створила імідж-клуб в Черкасах та проект «Новий образ – нове життя», створюю Персональні Книги Стилю для клієнта, навіть пишу цикл розповідей про стиль.

11350386_880285648713463_1149480812_n

Під час майстер-класу Леся Гайван обіцяє розповісти не тільки про модні тенденції цього року, але й наочно продемонструвати як один невеличкий аксесуар може кардинально змінити образ.

Запрошуємо усіх бажаючих жінок (можна захопити з собою своїх чоловіків, щоб вони точно знали, що потрібно докупити для вашого нового образу) на майстер-клас, який допоможе вам стати ще більш неперевершеними та жіночнішими.

Чекаємо на вас за адресою: м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 19 (ТРЦ ”Хрещатик Сіті”), -2 поверх,офіс 67

 З усіх питань звертатися за телефоном: 8 097 585 90 90, Анна