Був у розшуку з 2010: правоохоронці затримали злочинця

Був у розшуку з 2010: правоохоронці затримали злочинця
в Новини

На території іншої області поліцейські виявили чоловіка, який підозрюється у вчиненні пограбувань та нападів на помешкання громадян. Підозрювани діяв у складі озброєної банди. Про це повідомляє Черкаська окружна прокуратура.

Учасники організованої групи були місцевими мешканцями, діяли в межах Уманського та Жашківського районів Черкаської області, а напади відбувались у нічний час, який члени банди обирали умисно для дезорієнтації потерпілих.

Такі дії шести осіб – учасників організованої групи кваліфіковані за  ч. 4 ст. 187 КК України (розбій, поєднаний із проникненням у житло, вчинений організованою групою), ч. 3 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане із проникненням у житло, вчинене організованою групою) ст. 257 КК України (бандитизм).

Кримінальна справа, розслідування у якій здійснювалось у порядку КПК України 1960 року, у 2007 році була скерована до суду і частину членів банди на цей час вже засуджено до позбавлення волі на різний строк.
Розшуканий учасник злочинної групи ще на час судового розгляду справи переховувався від органів слідства та суду і довгий час перебував у державному та міжнародному розшуку.

Наразі затриманому чоловікові обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.