Бюджети Черкащини отримали на 849 млн грн податків більше, ніж торік

Бюджети Черкащини отримали на 849 млн грн податків більше, ніж торік
в Новини

Як поінформував начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць, за дев’ять місяців Черкаська область спрямувала до бюджетів усіх рівнів 4,6 млрд гривень податків і зборів, перевищивши таким чином минулорічний показник на 848,6 млн гривень.

До загального фонду державного бюджету зібрано 2704,5 млн грн. До місцевих бюджетів надійшло більше 1 871 млн грн. А також надійшло 2,8 мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Крім того, 1 309 млн грн. сплачено акцизного податку, у тому числі 1 151,6 млн грн. акцизу платники Черкаської області перерахували до Державного бюджету України, 157,7 млн грн. – до місцевих бюджетів.

До місцевих бюджетів надійшло 955 млн грн. податку на доходи фізичних осіб, до державного бюджету − 318,3 млн грн. За дев’ять місяців зібрано 729 млн грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Також платниками перераховано 259 млн грн. податку на прибуток до Державного бюджету і 31,2 млн грн. податку до місцевих бюджетів.

− У жовтні збір платежів до загального фонду державного бюджету та надходження єдиного внеску сягнуть трьохмільярдної позначки. Також очікується, що надходження до місцевих бюджетів складуть понад два мільярди гривень, − повідомив начальник Головного управління Державної фіскальної служби України у Черкаській області Володимир Коломієць.

Сайт Черкаської ОДА