Бюджети отримали майже на мільярд гривень податків більше, ніж торік

Бюджети отримали майже на мільярд гривень податків більше, ніж торік
в Новини

Черкаська область спрямувала до бюджетів усіх рівнів 5,2 млрд . гривень податків і зборів таким чином перевищивши минулорічний показник на 988,3 млн. гривень. Про це повідомляють в ГУ Державної фіскальної служби в Черкаській області.

Як поінформував заступник начальника головного управління ДФС у Черкаській області Микола Гріднєв, за десять місяців до загального фонду державного бюджету зібрали 3 млрд 42,8 млн грн. Місцеві бюджети отримали 2 млрд 140,7 млн грн. А також надійшло 3,25 мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Більше 1 млрд 460 млн грн. сплатили акцизного податку. У тому числі 1 мдрд 287,7 млн грн. акцизу платники Черкаської області перерахували до Державного бюджету України, 178,6 млн грн. – до місцевих бюджетів. 988 млн грн. податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевих бюджетів. Державний бюджет отримав 364,3 млн грн. цього податку.

Крім того, за десять місяців зібрано 818,4 млн грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Платники області перерахували 294,2 млн грн. податку на прибуток до Державного бюджету і  35,2 млн грн. податку до місцевих бюджетів.