Час карантину: Сергій Воронов розповів, чи отримують черкаські вчителі заробітну плату у повному обсязі (ВІДЕО)

Час карантину: Сергій Воронов розповів, чи отримують черкаські вчителі заробітну плату у повному обсязі (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Освіта і наука

З 12 березня у всіх навчальних закладах Черкас було впроваджено карантин. Аби не порушувати навчальний процес, черкаські вчителі щоденно відпрацьовують шкільну програму з учнями через Skype та Viber. У студії “ВиЧЕрпно” директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов розповів, чи отримують черкаські вчителі заробітну плату у повному обсязі.

Читайте також: Працівниця черкаського дитячого садка

захворіла на коронавірус

– Наша команда поставила перед собою завдання – максимально наблизити заробітні плати вчителів до тих, які вони отримували впродовж року. Щодо виплат у березні, то у нас виникли неприємні моменти. Відповідно до закону, сумісники мають отримувати тільки свою ставку, тобто вони отримують заробітну плату за основним місцем роботи. У березні сумісники отримали дещо менші кошти, – розповідає Сергій Воронов.

Він також зауважив, що для технічного персоналу в усіх навчальних закладах міста буде введено простій. Відповідно, працівники отримуватимуть середню заробітну плату, яка практично нічим не відрізнятиметься від їхньої основної ставки.

Детальніше дивіться у відео: