Чемпіонат України з кікбоксингу стартував у Черкасах

Чемпіонат України з кікбоксингу стартував у Черкасах
в Новини

У Черкасах стартував  чемпіонат України з кікбоксингу “WAKO” та всеукраїнський турнір серед юнаків та юніорів  пам’яті Богдана Хмельницького    в СК «Сокіл» на Центральному  стадіоні.

На урочисте відкриття чемпіонату завітали представники обласної та міської влади, тренери, спортсмени, представники Федерації кікбоксингу України  разом з президентом Федерації кікбоксингу України, заслуженим майстром спорту України й суддею міжнародної категорії Ольгою Павленко.

Президент Федерації кікбоксингу України Ольга Павленко, привітавши учасників змагань, вручила спортсменам посвідчення майстрів спорту та  посвідчення  майстрів спорту міжнародного класу.

Привітала учасників змагань і директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова й побажала всім чесних перемог.

У змаганнях беруть участь більше 300 учасників із 18 областей України.

–  Чемпіонат – це можливість потрапити до збірної команди України з кікбоксингу, – розповів головний суддя змагань,  заслужений тренер України та віце-президент Федерації кікбоксингу «WAKO» України, суддя міжнародної категорії , тренер-викладач КДЮСШ «Вулкан» Юрій Зубов. – Вже на сьогодні відомо, що до її складу увійдуть два черкасця, вихованці КДЮСШ «Вулкан»: Роман Щербатюк (поїде до Словенії) та Іван Такаченко (поїде до Греції (Афіни). Загалом, у сьогоднішньому чемпіонаті   беруть участь 50 черкаських спортсменів.

img_2088_1

img_2123