Через 10 років гурт БУМБОКС повернувся на черкаську сцену (ФОТО, ВІДЕО)

в Блоги, Відео, Культура, Новини, Фото

Вчора, 25 квітня, в ПК “Дружби народів” відбувся грандіозний концерт відомого українського гурту Бумбокс. До Черкас артисти завітали у рамках всеукраїнського туру на честь 10-ти ліття створення гурту.

Без-имени-2В 2014 році українському гурту БУМБОКС виповнилось 10 років.

Починаючи з 2004 року, в Києві, Андрій Хливнюк, Андрій Самойло та Валентин Матіюк заснували групу. З того часу Бумбокс дали більше 700 концертів по всьому світу, випустили п’ять офіційних альбомів, написали музику до кілької фільмів та серіалів, записала кілька дуетів з такими музикантами, як дмитро Шуров, Океан Ельзи та взяли участь у рідя альбомів-триб’ютів. Зараз пісні гурту звучать на популярних телешоу та радіостанціях, тексти розбивають на цитати, слухачі з нетерпінням чекають нових альбомів та концертів.

Всеукраїнський тур “Бумбокс.10 років” стартував ще в травні 2014 років концертом у Києві і наразі триває й досі.

Черкаську публіку артисти порадували виконанням таких відомих пісень як: “Шукай мене”, “Там, де немає тебе”, “Вахтерам”, “Я твій”, “Маленька дитина”, “Вона носила квіти у волоссі” тощо.

Без-имени-1Без-имени-3Без-имени-4Зал був у захваті від такого живого, проникливого, душевного, відвертого “віддання” артистів публіці. Кожен звук, кожну ноту, кожний рух, кожну пісню Бумбокса черкащани підхоплювали і пропускали через себе. Хто танцював, хто співав, хто просто насолоджувався таким емоційними наповненням пісень, які грали виконавці.

Без-имени-5Як зазначив, головний соліст гурту Андрій Хливнюк: “З Вами я втратив відчуття реальності”. І це дійсно відчувалося. До речі, сам соліст народився в Черкасах і як тільки виконав одну пісню зізнався:

– У рідному місті чомусь хвилююся найбільше. Молодці, що зробили ремонт! – посміхаючись, сказав Андрій про зміни в черкаському палаці культури.

Також не забув соліст гурту згадати про бійців на Сході нашої країни, наголосивши: “ВИ НЕ ОДНІ! МИ ЗАВЖДИ З ВАМИ” та проспівавши відому пісню “Наодинці”.

Черкасцям так сподобався концерт, що в кінці всі з криками “На біс” чекали виходу гурту знову. І таки БУМБОКС знову вийшов на сцену, заспівавши ще дві пісні.

Фінальну пісню артисти виконували вже із залом, який стоячи співав та аплодував.

Одим словом, БРАВО!