Через незаконне підвищення ціни на газ для освітніх закладів Золотоніщини, до бюджету стягнуть 600 тис. грн

Через незаконне підвищення ціни на газ для освітніх закладів Золотоніщини, до бюджету стягнуть 600 тис. грн
в Новини

До бюджету Золотоніської РДА стягнуть 600 тис. грн через незаконне збільшення ціни на газ для навчальних закладів району.

Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура.

За їх інформацією, господарським судом задоволено позовну заяву Золотоніської окружної прокуратури в інтересах відділу освіти, охорони здоров`я, культури, спорту Золотоніської РДА до ТОВ «АС» про стягнення до бюджету 600 тис. грн, сплачених за нікчемними додатковими угодами про збільшення ціни на газ для навчальних закладів Золотоніського району.

Прокурором доведено, що ТОВ «АС» безпідставно ініціювало укладення додаткових угод до договору закупівлі газу на опалення шкіл Золотоніського району, посилаючись на підвищення ціни на газ на ринку України.

Зокрема, прокуратурою спростовано дані ТОВ «АС», оскільки ціна на газ не лише не зростала, а навпаки – спадала та внаслідок укладення додаткових угод від початкової тендерної пропозиції зменшено обсяг закупівлі газу на 75,3146 тис. м3 – фактично на 18,6%, а ціну збільшено на 41,42% за 1000 м3.

Господарським судом визнано доводи прокуратури обґрунтованими та законними, а суб’єкт господарювання зобов’язано сплатити до бюджету незаконно отримані кошти, що призведе до наповнення місцевого бюджету на 600 тисяч гривень.

Читайте також: Позбавили волі смілянку, яка ножем ранила свою матір у грудну клітку