Через п’яну матір малолітня дитина не могла потрапити додому й блукала вулицями

Через п’яну матір малолітня дитина не могла потрапити додому й блукала вулицями
в Новини

На Черкащині малолітня дитина не могла потрапити додому і блукала вулицями, бо її мама, яка спершу випивала з друзями, заснула й не чула стук дитини. Про це повідомляє поліція Черкаської області.

Учора в Умані жінка побачила, що малолітня дитина блукає сама темними вулицями. Як розповіла дівчинка, вона гралася на вулиці, а коли стало темно, намагалася потрапити додому, проте мама не відчинила, а тато з ними не живе.

Правоохоронці довгий час намагалися достукатися до мами, та вона їх не чула, бо міцно спала. Поліцейські прийняли рішення помістити дівчинку до “Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м.Умані Черкаської обласної ради”.

У цей час, близько 21:00 години, на спеціальну лінію звернувся батько дитини та повідомив про її зникнення. Чоловік розповів, що до нього зателефонувала колишня дружина й просила знайти доньку, якої вдома не виявила.

Раніше родина на обліку не перебувала. Тепер нею займатиметься служба у справах дітей Уманської міської ради. Наразі вирішується питання про притягнення матері до адміністративної відповідальності за невиконання нею обов’язків щодо виховання дітей. Жінка має ще одну 17-річну доньку, яка на даний час проживає з бабусею.