Через паперові колізії підприємство не платить оренду за 16 гектарів землі (Відео)

Через паперові колізії підприємство не платить оренду за 16 гектарів землі (Відео)
в Новини

На Золотоніщині одне з підприємств кілька років не cплачує сільській громаді оренду за землю. Ще 2012 року приватне підприємство придбало господарські споруди, які знаходяться на ділянці у понад 16 га в адміністративних межах села Подільське. Фактично ніякої діяльності там нові власники не вели. Право власності на землю також не оформили. Тому, пояснюють в органах місцевої влади, підстав для стягнення заборгованих грошей немає. Відтак уже чотири роки сільський бюджет недоотримує чималих грошей. – повідомляє “Золотоноша” із посиланням на “Рось“.

Проблемна ділянка давно заросла бур’янами, а будівлі на її території, розповідають місцеві, по-тихеньку розбирають.

Як пояснили в управлінні Держгеокадастру області, у 2015 році до них звернулося ПП “Артбудінвест” за дозволом на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 16 га, оскільки вони є власниками будівель на цій земельній ділянці. Отже, отримавши необхідний дозвіл, підприємство не узаконило своє право на володіння земельною ділянкою. Відтак і не платить за її оренду.

Ситуацію із проблемною ділянкою нині перевіряє районна влада та місцева прокуратура. З’ясувалося, що господарські споруди Артбудінвест придбав у 2012 році. Земельну ділянку не переоформили і договір оренди не уклали. Відповідно, з цього часу не сплачується орендна плата.

До всього, з’ясувалося, що “Артбудінвест” оголошений банкрутом. Тож доки не закінчиться процедура банкрутства, стягнути борг буде складно.