Пожежа в кімнаті житлового будинку виникла 16 липня у селі Хлистунівка Черкаського району.
Про це повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС України в Черкаській області.
Як стало відомо, жінка залишивши запалену свічку в будинку, пішла займатися по господарству. Через деякий час, господиня помітила дим, що виходив з вікна. Намагаючись підручними засобами загасити вогонь, жінка зазнала отруєння чадним газом та була госпіталізована до лікувального закладу.
Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.
Читайте також: Протягом тижня на Черкащині утримуватиметься пожежна небезпека