Поширити

Через свічку на Черкащині загорівся будинок

Через свічку на Черкащині загорівся будинок

Пожежа в кімнаті житлового будинку виникла 16 липня у селі Хлистунівка Черкаського району.

Про це повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС України в Черкаській області.

Як стало відомо, жінка залишивши запалену свічку в будинку, пішла займатися по господарству. Через деякий час, господиня помітила дим, що виходив з вікна. Намагаючись підручними засобами загасити вогонь, жінка зазнала отруєння чадним газом та була госпіталізована до лікувального закладу. 

Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем. 

Читайте також: Протягом тижня на Черкащині утримуватиметься пожежна небезпека

Реклама