Передноворічний ярмарок із дуже низькими цінами запрацював у Черкасах

Передноворічний ярмарок із дуже низькими цінами запрацював у Черкасах
в Новини, Суспільство

У Черкасах, на вулиці Руставі 13, відкрився ярмарок із найнижчими цінами в місті.

Великий вибір продуктів, приємні ціни та подарунки – так зустрічає відвідувачів міський продуктовий ярмарок. Відкриття його відбулося вчора.

На вході гостей пригощають чаєм та смачною кашею, а 17, 18 та 19 грудня перші 50 відвідувачів із чеком від 200 гривень отримують подарунки.

На міському ярмарку представлені всі основні групи товарів – м’ясо, овочі, фрукти, напої, хліб, молочні продукти, сир, крупи та інші. Ціни на ці товари найнижчі в Черкасах. Для жителів міста це чудова нагода закупитись до новорічних свят із вигодою.

– Тут дійсно не дорого. Ми з дружиною купили картоплю, м’ясо та трохи овочей. Нам це обійшлося дешевше, ніж у магазині. Продукти тут хороші, тому думаємо завтра приїхати набрати більше всього, – говорить покупець Сергій.

Встановлення таких цін на продукти змусило сусідні супермаркети підлаштовуватись і також знижувати вартість на товари. Проте, лише в районі самого ярмарку. Ми порівняли ціни на окремі продукти на ярмарку, у сусідньому суперпаркеті та в такому ж супермаркеті в іншому районі Черкас.

Ціна на ярмарку
Ціна в сусідньому супермаркеті після відкриття ярмарки
Ціна в такому ж супермаркеті в іншому районі

На ярмарку говорять, що це – своєрідний подарунок мешканцям міста перед святами, адже через відкриття ярмарку, ціни впали на велику кількість продуктів по всьому районі.

Міський ярмарок працює щодня з 8:00 до 20:00.

На правах реклами.