Через заборонені предмети чотирьох випускників відсторонили від ЗНО

в Новини

У чотирьох осіб було виявлено смартфони та «шпаргалки». Згідно правил, від подальшого проходження зовнішнього незалежного оцінювання їх відсторонено.

У період проведення зовнішнього незалежного оцінювання поліцейські охорони забезпечують публічну безпеку на пунктах оцінювання навчальних досягнень. Основним завданням є створення безпечних та рівних умов для всіх учасників.

Під час роботи над тестом заборонено мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв. Також заборонено використання друкованих або рукописних матеріалів. Наявність заборонених предметів можуть виявляти працівники поліції охорони, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти та особи, уповноважені здійснювати державний контроль за проведенням зовнішнього оцінювання.

Так, зафіксовано чотири порушення на пунктах тестування в Черкасах і Жашкові. Незважаючи на заборону, в учасників виявлено смартфони та додаткову літературу. Унаслідок чого, юні хитруни були позбавлені права на продовження виконання сертифікаційної роботи.

Про це інформує Управління поліції охорони в Черкаській області

Можливо Вас зацікавить

Новини
Як зароджувалося вуличне освітлення у Черкасах
Новини
Черкаські лікарі дістали голку із дихальних шляхів дитини (ФОТО)
Новини
Як обрати туристичний пальник?