Чергових браконьєрів цього тижня затримали на Черкащині

Чергових браконьєрів цього тижня затримали на Черкащині
в Новини

У святкові дні 8 та 9 березня Черкаським рибоохоронним патрулем проводилася рибоохоронна робота. Про це повідомили в Черкаському рибоохоронному патрулі.

За результатами роботи складено 8 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП, де на порушників накладено штрафи від 34 до 170 грн за браконьєрство та незаконний продаж водних біоресурсів.

Із акваторії Кременчуцького водосховища вилучено 14 безгосподарських сіток загальною протяжністю 600 м, на які складені відповідні акти.

Виявлено грубе порушення правил рибальства. Громадянин з човна ловив рибу сіткою (довжина 70 м, крок вічка 50×50 мм), виловивши при цьому щуку, карася та плоскирку. Збитки склали 6 613 грн. Заборонене знаряддя вилучено, на порушника чекає настання відповідальності.

При перевірці місць продажу водних біоресурсів м. Черкаси було виявлено двох реалізаторів, які продавали водні біоресурси без наявності документів, що засвідчували б джерело походження риби, а саме 70,5 кг: карася, білого амура, коропа, товстолоба, судака та ляща. На них оформлено протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП та будуть направлені матеріали до суду.