Черкасам потрібен господар, – Анатолій Бондаренко

Черкасам потрібен господар, – Анатолій Бондаренко
в Новини

Анатолій Бондаренко, голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина», кандидат на посаду міського голови, на запрошення громадської організації «Асоціація громадських ініціатив “Місто на “Че”» провів зустріч з мешканцями міста в книжковому супермаркеті «Буквиця».

В ході зустрічі Анатолій Бондаренко наголосив, що кожне місто – це своєрідне господарство зі своїми можливостями, своїми досягненнями і своїми проблемами. Щоб навести лад у цьому господарстві міському голові необхідно бути не політиком, а господарником. На жаль, сьогодні, зауважив Анатолій Бондаренко, доводиться констатувати факт, що у Черкасах немає відповідального господаря. А відтак в обласному центрі розбиті дороги і тротуари, не впорядковані прибудинкові території, занепадає житлово-комунальне господарство.

– Черкасці чекають від нового міського голови реальних дій і конкретних результатів, – зауважив Анатолій Васильович. – Я, як господарник, відповідально заявляю, що окремі питання можна вирішити всього за рік. Зокрема і питання ремонту міських доріг. Для цього нашою командою розроблено програму «Дороги міста», завдяки якій упродовж року на черкаських дорогах не залишиться жодної ями, а на магістральних вулицях нашого міста буде повністю замінено дорожнє покриття. Буде проведено реконструкція бульвару Т.Г.Шевченка зі збереженням зелених насаджень. Бульвар стане візитівкою і окрасою міста.

«Дороги міста» – це лише один із розділів передвиборчої програми Анатолія Бондаренка, з якою він ознайомив присутніх під час зустрічі.

Анатолій Бондаренко переконаний, що в усіх куточках Черкас повинен бути порядок. Тому його команда пропонує втілити в життя програму «Європейський двір», яка передбачає проведення ремонту внутрішньо дворових проїздів та тротуарів, укладку тротуарної плитки у дворах багатоквартирних будинків.

Також планується впорядкування району річкового порту, розбудова Черкаської набережної тощо.

Анатолій Бондаренко також зупинився на питаннях розподілу бюджетних коштів між міськими освітніми закладами та медичними установами.

У передвиборчій програмі передбачено і розділ «Якісна освіта», згідно якої буде забезпечене пропорційне та узгоджене фінансування дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів.

– При розподілі коштів до всіх черкаських дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів буде рівнозначний підхід, а не вибірковий, як це робиться сьогодні, – наголосив Анатолій Васильович. – Не може бути «своїх» і «чужих» дитячих садків чи шкіл. В усіх цих закладах навчаються наші діти і вони не повинні страждати від чиєїсь упередженості. Наша команда зробить прозору систему запису до дошкільних навчальних закладів.

Під час зустрічі Анатолій Бондаренко відповів на запитання черкасців, які прийшли на зустріч.