Черкасці можуть безкоштовно відвідати пасхальний мюзикл “Він живий”

Черкасці можуть безкоштовно відвідати пасхальний мюзикл “Він живий”
в Новини

У Черкаській обласній філармонії 2 травня о 18:00 відбудеться мюзикл про реальну історію перемоги життя над смертю, яка надихне кожного глядача та сповнить вірою у світле майбутнє. 

Про це інформує благодійна організація “Мрія”.

Вхід вільний за попередньою онлайн-реєстрацією: https://forms.gle/YXdPoJFReuCWXK5q8

Квитки можна отримати за 40 хвилин до заходу у холі філармонії. 

“Зараз нам усім непросто, а декому вкрай важко. Ми вже понад років пошуках надії та підтримки – тієї сили, що допоможе нам усім відродитися і розпочати нове життя”, – розповіли організатори.

Також у холі будуть стояти ящики для підтримки діяльності організації, а саме допомога у прифронтових зонах та соцпроєкти для переселенців.

Рекомендовано для перегляду дорослим та дітям від 12 років. 

Упродовж мюзиклу для дітей до 12 років будуть проходити майстер-класи у холі під керівництвом спеціалістів. 

Зазначимо, благодійна організація “Мрія” заснована активною молоддю з усіх куточків України в липні 2022 року. Їхня мета – наданти духовної, моральної та матеріальної допомоги тим, хто цього потребує. У співпраці з різними громадськими організаціями БФ «МРІЯ» організовує програми для сімей військовослужбовців, ВПО, біженців у країнах Європи, присвячує себе роботі з українською моделлю дітьми та людьми похилого віку. Зокрема в їхньому доробку є такі проєкти: танцювальний фестиваль, європейський тур “Різдвяне диво” та благодійні концерти.

Читайте також: Черкасців запрошують відвідати музично-театралізовану виставу