Черкасці підтримали петицію про перейменування краєзнавчого музею на честь загиблого воїна

Черкасці підтримали петицію про перейменування краєзнавчого музею на честь загиблого воїна
в Новини

Петиція про перейменуваня Черкаського обласного краєзнавчого музею на честь координатора патріотичної ГО “Поклик Яру” Павла Наконечного набрала необхідну кількість голосів. Зараз за неї вже проголосували 641 черкасець із 500 необхідних голосів.

Відзначимо, Павло загинув у війні з окупантами на Донбасі. Сьогодні, 22 червня, у Черкасах віддадуть останню шану Павлу з позивним “Історик”.

“Павло був юним цвітом нації, він займався освітньо-просвітницькою діяльністю та підтримував існування історично-культурної спадщини України. Багато молоді, особливо з столичного регіону України, дізнавались про велич Черкаської області, зокрема, Холодного Яру та його Героїв – саме завдяки Павлу. Він був вчителем історії для підлітків та лектором з історії для дорослих. Останні роки свого життя Павло присвятив власному проєкту з виховання молоді – «Поклик Яру». Він вчив наших дітей основним засадам “людини правильних вчинків” та згуртовував характер юних козаків і козачок”, – ідеться в тексті петиції, авторкою якої є Ельміра Арутюнян.

Після цього петицію мають розглянути на сесії депутати Черкаської міської ради.