Черкасці подали майже 150 пропозицій щодо перейменування вулиць і провулків

Черкасці подали майже 150 пропозицій щодо перейменування вулиць і провулків
в Новини

У Черкасах завершився збір пропозицій від жителів міста із приводу можливих нових назв вулиць та провулків, які топонімічна комісія пропонує перейменувати.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Процедура громадського обговорення тривала впродовж двох місяців. У зв’язку з воєнним станом її проводили шляхом електронної консультації та в письмовій формі.

Як розповів начальник відділу підтримки громадянського суспільства Олексій Дубовий, за період із 21 липня до 23 вересня надійшов 31 електронний лист (серед них і 9 електронних петицій) та 53 письмові звернення. У них – 149 пропозицій стосовно зміни чи найменування топонімів.

Усього ж на обговорення виносилося перейменування 122 об’єктів топоніміки Черкас.

За його інформацією, усі подані пропозиції стосувалися 67-ми вулиць, провулків, узвозів та скверів міста Черкаси. У 40 із них – прохання зберегти нинішні назви. Щодо 55 об’єктів топоніміки міста Черкаси – пропозиції не надходили.

Окрім того, надходили пропозиції щодо надання об’єктам топоніміки міста Черкаси нейтральних та персональних назв, без конкретної прив’язки до вулиці, провулку, узвозу чи скверу.

Із запропонованими назвами топонімів можна ознайомитися тут: https://drive.google.com/file/d/1eQHxnxk29n704PPCmMVbWWFiKPfBJeLS/view