На сайті Черкаської міськради зареєстрували петицію з пропозицією підвищити заробітну плату медичних працівників.
Автор петиції Іван Куроченко зазначає, що варто переглянути та збільшити заробітну плату медичних працівників, а особливо молодших медичних сестер, які виконуючи тяжку роботу, отримують мізерні в наш час кошти.
“Медичні працівники теж виконують надважливу функцію у війні з росією, лікуючи та оберігаючи наших хлопців. Працюючи тяжко, не покладаючи рук, отримують копійки”, – йдеться в петиції.
Підтримати петицію можна за покликанням тут.