Черкасці присвятили свої перемоги на “Іграх Нескорених” загиблим побратимам

Черкасці присвятили свої перемоги на “Іграх Нескорених” загиблим побратимам
в Новини

Черкасці Сергій Прядка та Артем Лукашук присвятили свої перемоги на “Іграх Нескорених” загиблим побратимам. Про це повідомили в Департаменті освіти та гуманітраної політики ЧМР.

Нагадаємо, у перший день змагань Артем Лукашук виборов «срібло» у стрибках в довжину, а вже наступного дня депутат Черкаської міської ради Сергій Прядка показав найкращий результат у штовханні ядра.

«Свою перемогу я присвячую побратимам, які загинули, захищаючи Україну! Я виклався на максимум і корейці назвали мене Українським Монстром!» – прокоментував свій результат Сергій Прядка.

Ці змагання для українців надзвичайно складні, але одночасно і надзвичайно мотиваційні: на початку квітня у бою загинув Дмитро Сидорук – тренер зі стрільби із лука, у полон в Маріуполі росіянами взято волонтерку-парамедика, члена збірної Юлію Паєвську (позивний “Тайра”). Для команди справа честі – донести світу правду про те, що насправді відбувається в Україні.

«27 червня минулого року, вперше в історії Всеукраїнських змагань, «Ігри Нескорених» відбулись за межами столиці – у Черкасах. Тоді до нашого міста приїхав 131 ветеран та військовослужбовець з усіх регіонів України. Ми змогли провести їх на найвищому організаційному рівні. І Черкаси готові це повторити і знову прийняти змагання обов’язково під мирним небом. Почесними гостями, звичайно, будуть наші переможці – Сергій Прядка та Артем Лукашук», – зазначає заступниця міського голови Анастасія Чубіна.