Черкасець, який підтримував росію, отримав 5 років в’язниці з іспитовим строком

Черкасець, який підтримував росію, отримав 5 років в’язниці з іспитовим строком
в Новини

Суд визнав винним жителя міста Черкаси, який виправдовував, визнавав правомірною та заперечував збройну агресію російської федерації проти України та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Врахувавши щире каяття, активне сприяння досудовому розслідуванню, а також блогерську діяльність щодо висвітлення наслідків війни, та інші пом’якшуючі вину обставини, суд встановив обвинуваченому іспитовий строк тривалістю 1 рік 6 місяців, та поклав на нього низку обов’язків, які перевірятимуться відповідними державними органами.

За даними слідства, чоловік, використовуючи свій обліковий запис в забороненій соціальній мережі «Вконтакте», під час особистої переписки з користувачами зазначеної соцмережі неодноразово відправляв та розміщував на ній матеріали, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України та глорифікував осіб, які здійснювали збройну агресію рф проти України.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину та  запевнив суд, що шкодує про скоєне й засуджує свою поведінку.

Також чоловік розпочав активну блогерську діяльність в соціальних мережах, знявши понад 40 відеосюжетів з потерпілими та очевидцями в містах, які постраждали та перебували в російській окупації з метою висвітлення результатів російської агресії в Україні.

Нагадаємо, у Придніпровському суді міста Черкаси триває розгляд справи депутата Черкаської міськради Олександра Замирайла, якого підозрюють у колабораціонізмі.