Черкащан попереджають про затори біля кладовищ

в Новини

В зв`язку з тим, що виконавчий комітет Черкаської міської ради не прийняв рішення про тимчасове обмеження руху біля кладовищ у поминальний день 19 квітня 2015 року, просимо громадян із розумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей, заторів, бути уважними та обережними.

Звертаємося до самосвідомості водіїв з проханням не залишати свої автомобілі в місцях, де це створить перешкоди для руху громадського транспорту та пішоходів.

Паркування приватного транспорту буде обмежене по вулиці Одеській та вулиця Руставі.

Державтоінспекції Черкаської області звертається до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути дуже уважними на дорогах, особливо поблизу цвинтарів, а також на зупинках громадського транспорту. Прохання до водіїв автотранспорту коригувати свої маршрути руху в ці дні відповідно дорожній обстановці, бути особливо уважними при проїзді перехресть і пішохідних переходів, а також паркуватися на дорозі у відповідності з вимогами Правил дорожнього руху. Враховувати дорожню ситуацію при парковці, особливо біля храмів, цвинтарів, щоб уникнути заторів в дорожньому русі.

Враховуючи значне збільшення пасажиропотоку у поминальні дні, для задоволення потреб населення у безпечному та якісному транспортному обслуговуванні, буде організовано додатково рух міського пасажирського транспорту. Тому, Державтоінспекція радить водіям, при можливості, залишити власний транспортний засіб і скористатися громадським.

«При винекниненні непередбачуваних ситуацій на дорогах Державтоінспектори Черкаської області завжди готові невідкладно надати допомогу громадянам, які її потребують», зазначив начальник УДАІ в Черкаській області Ярослав Чубатюк.

За інформацією прес-служби ДАІ Черкаської області