Черкащан попереджають про зміни в сплаті електроенергії

в Новини

З 1 січня 2019 року в Україні вступила в дію реформа ринку електроенергії. Відтепер послуги з постачання електричної енергії буде надавати ТОВ «Черкасиенергозбут», а послуги з розподілу електричної енергії — ПАТ «Черкасиобленерго».

Аби попередити занепокоєння черкащан, що сплачують дані послуги через канали оплати ПриватБанку, повідомляємо, що у шаблонах оплати за електроенергію клієнтів банку особові рахунки змінено на діючі автоматично. Тож одержувач коштів від населення замінено на “Черкасиенергозбут”.  Зверніть увагу, що нові рахунки починаються на цифру 7 і мають 11 знаків.

Для нових клієнтів, що вперше здійснюють оплату через канали приймання платежів ПриватБанку, пошук одержувача платежу проводиться за назвою підприємства або за ЄДРПОУ.

Для юридичних осіб та ФОПів у Приват24 та інших каналах приймання платежу за електроенергію створено шаблон ПАТ “Черкасиенергозбут, ТОВ для юридичних споживачів та ФОП”.

При здійсненні платежу на даного отримувача необхідно ввести особовий рахунок, що починається з цифри “7” (перевірте на квитанції, що отримали). Для юросіб та ФОПів надається змога одразу оплатити за “універсальні послуги” або за “вільними цінами”.

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області