Черкащан запрошують на Бал краси та добра

Черкащан запрошують на Бал краси та добра
в Дозвілля, Новини, Суспільство

Бал краси та добра відбудеться 9 квітня в обласній філармонії. Поки черкаські модники та світські дами підбирають вечірнє вбрання, ми поспілкувалися з організатором Балу Гоарік Рубенян, для того аби дізнатися про мету заходу, програму та сюрпризи, які готуються для гостей.

– Програма заходу буде насиченою. Передбачено, як концертну програму, покази відомих черкаських, українських дизайнерів, також планується показ від відомого іспанського бренду. Окрім цього відбудеться презентація автомобілів. Пара, яка найкраще продемонструє свої танцювальні навички, матиме змогу зробити тест-драйв одного з авто.

Оскільки Бал підтримало багато партнерів та спонсорів, планується безліч розіграшів, серед яких і путівка. Організатори говорять, що кожний  4-5 гість піде додому з подарунком.

– Всі розіграші будуть проходити за допомогою лототрону, а переможець визначатиметься шляхом жеребкування за номером білету,  – розповідає Гоарік.

12919571_1100443140029561_835162547_o

Захід має меті благодійну мету. Всі кошти виручені від аукціону підуть на допомогу дитячому обласному відділенню онкодиспансеру.

– Ми виставимо лоти як від партнерів, так і від депутатів, бізнесменів, міського голови та просто від людей, які захочуть взяти участь в аукціоні. Лоти будуть геть різні, з часом з їх переліком можна буде ознайомитись на сторінках заходу в соціальних мережах. Попередньо можу розказати про декілька з них, зокрема це будуть боксерські рукавиці з підписом Кличка, футбольний м’яч з підписами гравців Черкаського «Дніпро» тощо. Багато лотів буде в таємниці до останнього, тобто люди будуть купувати просто коробку, а про її зміст вони дізнаються лише після купівлі.

Також організатори обіцяють масштабний фуршет від провідних черкаських рестораторів.

– Фуршет буде на всі смаки. Обіцяємо частувати наших гостей навіть японською кухнею та смачними східними солодощами.

Для того аби відвідати Бал краси та добра, необхідно придбати білет вартістю 200 грн. Це можна зробити на офіційних сторінках заходу в соціальних мережах (https://www.facebook.com/bal.cherkasy або https://www.vk.com/bal_cherkasy ) або зателефонувавши за номером: +38093 984 37 39.