Акція-нагадування про військовополонених та безвісти зниклих воїнів відбудеться на Соборній площі в неділю об 16:00.
Про це повідомила на фейсбук-сторінці черкащанка Оксана Коцуконь.
“11 травня — День матері і саме цього дня ми хочемо сказати вголос те, що болить кожній українській матері: її дитина – не статистика, не цифра в зведеннях, не тиша в повітрі! Її дитина – це її серце, її частинка, яку чекають вдома! Наближається ще один день – День української вишиванки. Це день нашої ідентичності, пам’яті, зв’язку поколінь. Але сьогодні тисячі наших воїнів, наших синів, братів, чоловіків, дочок – не мають змоги вдягнути вишиванку. Вони у полоні або в невідомості! А світ мовчить! Це мовчання – вбиває! Ми пропонуємо кожному, хто прийде, одягнути вишиванку, взяти з собою вишиті рушники, обʼєднатися”, – пише Оксана Коцуконь.
Як ми писали раніше, у Черкасах 11 травня презентують фотопроєкт “Я люблю маму”. Захід відбудеться в парку “Сосновий бір” із 16:00 до 19:00. Для всіх охочих працюватиме фотолокація з миттєвими фото.