Черкащан запрошують на завершальний вечір танго під звуки живої музики

Черкащан запрошують на завершальний вечір танго під звуки живої музики
в Новини

Цієї п’ятниці черкащан запрошують відвідати завершальний вечір проекту «Вуличні танці». Та тільки для цього літнього сезону, – інформує прес-служба міськради.

У наступному році організатори обіцять нову зустріч на одному з танцювальних майданчиків міста вже на початку літа. Розпочне прекрасний вечір танго інструментальний ансамбль “Акварелі” міського Будинку культури ім. І. Кулика.

Прозвучать аргентинське та українське танго та танго від сучасних композиторів. Після виступу віртуозів вечірка триватиме, а всі охочі танцюватимуть танго та чакареру.

Ініціатор проекту «Вуличні танці»  Вікторія Духота запропонувала у ці прекрасні літні дні дістати найяскравіші сукні.

– Стиль 50-х – ось дрес-код для цієї вечірки. Давайте створювати настрій разом, – зробила акцент пані  Вікторія. – Чекаємо на Вас 26 серпня 2016 року у сквері ім. Б. Хмельницкого.

Програма вечора:

18.00 – 19.00 – Виступ інструментального ансамблю «Акварелі».
19.00 – 21.00 – Мілонга (всі охочі танцюватимуть аргентинське танго).

До відома:
Інструментальний ансамбль “Акварелі” , створений    у 1994 році. В складі ансамблю 6 професійних музикантів (2 скрипки, альт, віолончель, барабани, клавіші). В діючому репертуарі колективу біля двохсот творів різних жанрів: класичні, народні, джазові, популярні та випуск диску із записом популярних класичних творів. Колектив є лауреатом декількох фестивалів народної творчості.
За час свого існування ансамбль успішно гастролював по Черкащині, Україні та країнам СНД.
Керівник –   Сергеєва Олена Олегівна.