Черкащан запрошують провести ніч у музеї

в Дозвілля, Новини

Учетверте 16 травня, з 18.00 до 24.00, у Черкаському Художньому музеї відбудеться міжнародна акція «Ніч у музеї». Усім, хто втомився від буденності й шаблонності пропонують творчу ніч. На всіх відвідувачів – і маленьких, і не дуже чекають 11 майстер-класів – від традиційно народних, до розпису на одязі, клаптикового шиття, вишивки бісером та нитками на банерній сітці, складання флористичних композицій, пише Вечірка.

За словами завідуючої відділом науково-освітньої роботи Художнього музею Анжели Алексанової, у проведенні «Ночі в музею» з’являються свої традиційні моменти, адже від якихось речей неможливо відмовитись, як от уподобані акварозпис та боді-арт.

– Ми орієнтовані на різний вік відвідувачів, аби людина спробувала себе в різних амплуа, – говорить Анжела Алексанова. – Так, у музеї Черкаський анімаційний клуб представить свою програму, а саме розповість, як знімали анімаційний фільм, пізніше на відвідувачів чекає шоу-програма від місцевих колективів. Не обійтися і від уже традиційної спіритичної театралізованої екскурсії музейними підвалами. До того ж, всі охочі зможуть випробувати себе як художники і розмалювати стіни підвалу, у чому допомагатимуть майстри різних стилів. На тих, хто любить тусити, чекають шоу-витупи гуртів.