Черкащан запрошують у “Країну гідності”

в Новини

Напередодні святкування ювілею нашої рідної країни Дня Незалежності України черкасців запрошують взяти участь у дуже корисній і цікавій грі “Країна гідності”, – повідомляє прес-служба Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини, необхідність прийняття рішень та відповідальність за них, робота в команді – все це зможе спробувати кожен, хто читає українською мовою і піклується про власне майбутнє і майбутнє України.

КОЛИ:23 серпня о 18:00
ДЕ: Молодіжний Ресурсний Центр (м.Черкаси, вул.Смілянська, 23, оф.26-28)

“Країна Гідності” – це карткова гра, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

У гру можуть грати всі: особливих навичок або додаткових знань не потрібно, крім інтересу та мотивації пізнати соціальні права людини.В грі може взяти участь 5 команд по 5 осіб. Попередня реєстрація обов’язкова!

Реєструйтеся та проведіть час із користю:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQhLipSksj1D8yyAo6ME6QXdJe9jvdmxTc-zOXFe252mJpxQ/viewform?c=0&w=1