Черкащанам нагадають про сімейні цінності 

в Новини

Літо — час для відпочинку! Дітлахи йдуть на довгоочікувані канікули, а батьки у відпустку. Проте частина дітей залишається в місті та змушена розважатися поміж міськими багатоповерхівками і чекати на батьків із роботи. Але ж ніхто не відміняв уікенди, які сім’я може провести разом.

Family Days — це низка тематичних розважально-пізнавальних подій для черкаських родин. Щоб літній відпочинок запам’ятався яскравими вихідними, об’єднав у грі кілька поколінь, подарував батькам та дітям нові знання.

Сімейні свята проходитимуть щонеділі протягом серпня. Місце зустрічі – «Дитячий парк». У разі негоди  усіх чекають у ТРЦ «Любава». Початок об 11 годині.

«Вперше Family days відбудеться 7 серпня під назвою «Музичний день». Ми запрошуємо родини взяти участь у пісенних батлах, перевірити свої сили у караоке, зняти кліп на улюблений хіт, показати артистичність свого сімейства або ж відкрити у собі талант», — повідомляють організатори.

14 серпня – день під назвою «Творчі та веселі». У батьків з дітлахами буде можливість створити багато цікавих речей своїми руками. Конкурси та ігри дозволять розкрити творчий потенціал, щодо прикладного мистецтва.

21 серпня на відвідувачів чекає день екологічного спрямування. Цей день має назву «Ми любимо нашу планету»

А 28 серпня перед школою та садочком дітям та їх батькам дадуть можливість просто відпочити, насолоджуючись спілкуванням із улюбленими героями, а також відчути себе у їх «шкірі». В цей день «Улюблені герої» стануть ближчими.

Інформацію про Family days шукайте на сторінці vk.com/familydays2016

Фінансування заходу відбуватиметься  за рахунок гранту від Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Можливо Вас зацікавить

Новини
Збитки понад 800 тисяч: підприємець незаконно використовував підземні води Черкас
Новини
Які спортивні події відбудуться в Черкасах цього тижня
Новини
Вісім пожеж на відкритих територіях ліквідували за вихідні