“Черкащани” – це не партія Павла Карася, – кандидат на посаду міського голови (ВІДЕО)

“Черкащани” – це не партія Павла Карася, – кандидат на посаду міського голови (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

ВО “Черкащани” – це кардинально інший політичний проект. Він об’єднав потужних черкаських бізнесменів та громадськість з метою розвитку Черкащини. Про це у студії інтернет-видання “Вичерпно” заявив кандидат на посаду міського голови від Всеукраїнського об’єднання “Черкащани” Павло Карась, додавши, що у них немає єдиного лідера, всі рішення приймаються колегіально. “Це не партія Павла Карася. Програма розвитку Черкащини у нас на першому місці, а персоналії – на другому”, – сказав він.

 – “Черкащани” – це дійсно нова політична сила, яка була створена у цьому році, хоча з юридичної точки зору – відбулося перейменування Християнської демократичної партії України, яка була створена ще у 1992 році, але по факту це абсолютно нова політична сила, яка використовує попередні лише статутні документи. Це партія, яка створена черкащанами з метою участі у місцевих виборах і з метою забезпечення інтересів жителів області у місцевій політиці. На парламентські вибори цей проект не піде. Хоча якщо там буде мажоритарна складова, то партія прийме участь у цих виборах, – розповів Павло Карась.

Що ж до співпраці з провладною партією, то він відзначив, що вони не бачать від неї цілісної концепції місцевого розвитку, а більше якісь загальнодержавні гасла, що на їхню думку не зовсім відповідає тому баченню розвитку Черкащини, яке є у їхньої політсили.

Серед основних засад розвитку Черкас, з якими вони йдуть на вибори, Павло Карась виділив такі:

-реформа у сфері надання першої медичної допомоги;

– покращення стану питної води;

– утримання бюджетних установ за рахунок міста (припинити практику збирання грошей з батьків на ремонт шкіл і садочків);

– продовження реформи системи теплопостачання міста.

За словами Павла Карася впровадження всіх цих заходів дозволить зекономити черкаській родині близько 700 грн на місяць.

– Тому у черкащан є вибір: взяти 300-400 гривень за участь у голосуванні чи підтримати нашу політичну силу і тоді щомісяця економити на своєму сімейному бюджеті, – зазначив він.

Детальніше як Павло Карась оцінює свої шанси на потрапляння в крісло міського голови та перші кроки по розвитку Черкас в разі проходження дивіться у програмі “Кава з ВиЧЕрпно”.


Дізнавайтеся найвиЧЕрпніші новини саме у нас!