Черкащани здобули перемогу на чемпіонатах України з морського багатоборства та акватлону

в Новини
Більше  сотні спортсменів з усієї України змагалися в місті Києві з 13 по 18 травня у чемпіонаті України з морського багатоборства та акватлону. Протягом п’яти днів, у доволі важких погодних умовах, спортсмени визначали найкращих у плаванні на 200 м, стрільбі з пневматичних пістолетів, вітрильних перегонах, кросі на 800 м та веслуванні на ялах (1000 м) на основному старті року серед жінок та юнаків, інформує прес-служба мерії.
За правилами змагань переможці та призери визначалися за сумою всіх видів, як у загальнокомандному так і особистому заліку.
У загальнокомандних виступах команда жінок Черкаської області, показавши найкращі результати з веслування та вітрильних перегонів,з великою перевагою випередила своїх суперниць, та повернулися додому з золотими медалями та кубком чемпіонату України. Порадували своїм виступом і збірна команда Черкаської області юнаків. У напруженій боротьбі багатоденних змагань вони стали срібними призерами, поступившись лише представникам Київської області.
В особистому заліку  серед жінок  перше  місце посіла представниця Черкаської області, майстер спорту, Єлизавета Хорошко, яка займається в ДЮСШ “Олімп” та  Анна Сенюта, представниця ФСТ “Динамо” Черкаської області, посіла друге місце, третьою за сумою п’яти днів стала представниця команди міста Києва Валентина Гончаренко.
До речі, вже другий рік поспіль представниці Черкаської області Єлизавета Хорошко та Анна Сенюта впевнено тримають позицію лідерів чемпіонату України в особистому заліку та й вцілому команда черкащанок вже традиційно доводить, що черкаські дівчата найсильніші.
Окремо хочеться привітати срібну призерку цих змагань та її подругу по команді Цокало Єлизавету, яка також займається в ДЮСШ “Олімп” у заслуженого тренера України Каданцева С.Д., із виконанням нормативу майстра спорту України з морського багатоборства, та молоду дебютантку збірної області, представницю КДЮСШ Черкаської міської ради – Бітюкову Марію та її тренера Жало О.О. – із виконанням нормативу кандидата в майстри спорту.
В особистому заліку серед юнаків, представник КДЮСШ Черкаської міської ради, член збірної команди Черкаської областіСнесар Денис вже вкотре довів, що він найсильніший в Україні, та показавши найкращі результати зі стрільби та кросу цих змагань, виборов чемпіонське звання. Його товариш по команді та представник тієїж спортивної школи Божко Данило, посів третє місце.
Із 17 по 18 травня, паралельно з чемпіонатом України з багатоборства, пройшов чемпіонат України з акватлону серед учнів старших класів загальноосвітніх шкіл на дистанції 50 м плавання та 400 м кросу.
У цих змаганнях не було рівних команді, до складу якої увійшли Мединський Станіслав, який і виграв  перше місце особисто, Снесар Денис та Тараненко Іван. Усі троє займаються в  КДЮСШ Черкаської міської ради у заслуженого тренера України Снесар Л.В. Команда дівчат (Хорошко Єлизавета, Цокало Єлизавета, Бітюкова Марія) посіли у змаганнях з акватлону друге місце. Слід відзначити і наймолодшу представницю Черкаської області – Зінченко Софію, якій лише 11 років. Вона гідно виступила у змаганнях із багатоборства серед жінок та стала чемпіонкою з акватлону у своїй віковій групі.