Черкащанин фігурує у відеозаписі із братом голови Офісу президента

Черкащанин фігурує у відеозаписі із братом голови Офісу президента
в Новини

Черкащанин Анатолій Хмільківський фігурує у відеозаписі із братом голови Офісу президента Денисом Єрмаком. На відеозаписі від 22 серпня 2019 року зафіксовано, що черкащанин зустрівся з Денисом Єрмаком, аби обговорити його можливу роботу в одеському регіоні, інформує “Радіо Свобода”.

Під час співбесіди Анатолій Хмільківський розповів про свій досвід роботи з фондовим ринком, будівництвом та інвестиціями. Зокрема, у 2015–2017 роках він керував Агентством розвитку Черкаської обласної ради. Цікавився посадою «зама по економіці» на Одещині – вочевидь, мова йшла про заступника голови Одеської ОДА. Про гроші, як оплату за крісло, на цій зустрічі не йшла мова. Зрештою, призначений на цю посаду Хмільківський так і не був.

У коментарі журналістам Анатолій Хмільківський спочатку сказав:

– Перший раз про це чую абсолютно. Ви, мабуть, помилилися.

Утім, потім підтвердив усі факти трудової біографії, які він озвучував під час співбесіди, зафіксованої на відео:

– Я не пам’ятаю цього випадку. Я, як громадсько-політичний діяч і людина з бізнесу, спілкуюсь з різними людьми на різні теми. Якщо я спілкувався з людиною, не знаючи, що це Єрмак, допускаю цю ситуацію. Якщо говорити про те, чи мені пропонували посаду заступника в якійсь області, наприклад, на прізвище Єрмак – ні, не пропонували.

Найбільш сумнівні, як видається, із точки зору закону розмови відбуваються не під час самих співбесід, а напередодні – під час організації зустрічі.