Черкащанин показав, як можна зробити міський простір більш функціональним (ФОТО)

в Новини

Багатофункціональними можна зробити парки та сквери в місті Черкаси. У цьому впевнений черкащанин Богдан Мельник.

На своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» він опублікував фотографії проєкту, який планують реалізувати в Литві, та зазначив, що подібний можна було б втілити й у Черкасах, поєднавши зони для відпочинку та розваг.

Богдан Мельник зазначив, що старі площі мають малий функціонал, а нових немає, тому подібний проєкт було б доречно реалізувати й у Черкасах, повідомляє Zmi.ck.ua.

«І рішення, яке мені сподобалося, вміщає в себе зону для відпочинку та площадку для стріт-культури. А в Черкасах є такі місця, де вже історично склалося так, що там проводять час скейтери, ролери, катаються на самокатах. І навіть, якщо побудувати десь скейт-парк, навряд чи всі різко змінять місце, яке вже другий десяток років збирає молодь разом», – розповів Богдан Мельник.

За його словами, він розглядає два варіанти реалізації подібного проєкту в Черкасах. Зокрема, йдеться про громадський бюджет та петицію.

Kaunas-V-Plaza-Urban-Design-Architecture-Corner-Building-4335

«У позаминулому році я подавав проєкт про скейт-парк. Ми тоді добре пошуміли. Можна також петицію, але потрібно підготуватися краще і на наступний рік подати її. Зараз все одно в міському бюджеті відсутні кошти», – зазначив черкащанин.

Нагадаємо, що Богдан Мельник та Аліна Котолуп кілька разів подавали проєкт щодо побудови скейт-парку на громадський бюджет міста. Однак він не вигравав. У квітні 2019 року депутати Черкаської міської ради включили проєкт скейт-парку в Програму соціально-економічного розвитку міста. Вони виділили на будівництво майже два мільйони гривень. Їх мали освоювати з серпня. Але скейт-парк так і не побудували.

Kaunas-V-Plaza-Urban-Design-Architecture-Corner-Building-0257

Можливо Вас зацікавить

Новини
Сильний вітер і мороз: якою буде погода в області завтра
Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит
Новини
Як зароджувалося вуличне освітлення у Черкасах