Черкащанин посів 15 місце в триатлоні на перших Європейських іграх в Баку

Черкащанин посів 15 місце в триатлоні на перших Європейських іграх в Баку
в Новини

Шестеро українців взяли участь у змагальній програмі з триатлону на перших Європейських іграх в Баку. Серед них і черкащанин – Олексій Сюткін, який показав 15-й результат. Єгор Мартиненко посів 10 місце, тим самим увійшов до топ-10 європейської триатлонної еліти. Іван Іванов розташувався на 28 місці, пишуть на сайті Черкаської міськради.

Найкращий результат серед українських спортсменів-триатлоністів продемонструвала Юлія Єлістратова, яка в фінальному протоколі зупинилася за крок від медалі, отримавши 4 місце. Юлія пропустила поперед себе лише таких «зубрів» світового триатлону, як чинна олімпійська чемпіонка Нікола Спіріг, Рейчел Клямер та срібна призерка Олімпіади в Лондоні Ліса Норден. З останньою наша Юля змагалася за бронзову медаль Європейських Ігор, однак поступилася шведці півторма хвилинами. Ще дві наші представниці Інна Рижих і Олександра Степаненко посіли 19 і 26 місця відповідно.

Українських спортсменів, які досягли високих результатів у перший змагальний день перших Європейських ігор, привітали президент НОК Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Посол України в Азербайджані Олександр Міщенко, голова Спортивного комітету України Ілля Шевляк, представник офіційного екіпірувальника Олімпійської команди України – компанії “Peak Sport” Вадим Клочан.

В присутності команди керівники українського спорту вручили пам’ятні сувеніри Юлії Єлістратовій, яка посіла високе 4 місце.

«Наші спортсмени показали достойний рівень підготовки, тренерський штаб задоволений їхніми результатами, але, звісно, завжди хочеться більшого, – зазначає президент Федерації триатлону України, голова відділення НОКУ в Черкаській області, депутат міської ради Андрій Більда. – Вони боролися до останнього, зробили все можливе, що від них залежало. Європейські ігри для кожного з них – крок до ще більших спортивних висот».

Уже сьогодні в новому виді спорту – спортивній аеробіці в боротьбу вступає пара черкащан Юрій Швайко та Анастасія Ісаєнко. Продовжують змагатися також Сергій Куліш у кульовій стрільбі та Ярослав Жмудено у настільному тенісі.