Черкащанин притягується до кримінальної відповідальності за побиття працівника поліції

Черкащанин притягується до кримінальної відповідальності за побиття працівника поліції
в Новини
Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.
Встановлено, що під час виїзду правоохоронців за місцем виклику та доставлення до Черкаського обласного наркологічного диспансеру для освідування 21-річного місцевого жителя, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, останній спричинив працівнику поліції тілесні ушкодження під час виконання ним службових обов’язків.
Кримінальне провадження розслідується слідчим відділом Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.
Розслідування триває, порушнику загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.