Черкащанин знявся у фільмі із Джекі Чаном

Черкащанин знявся у фільмі із Джекі Чаном
в Новини

Актор Денис Переверзєв із Черкас зіграв роль у фільмі “Аванград”. Його колегою на знімальному майданчику став Джекі Чан. Про це повідомляє “Суспільне”.

– Все сталося несподівано: був кастинг в Еміратах, на який мене запросили. Я прийшов і запитав: “Що робити, де, як?” Мені запропонували пограти на камеру і сказали, що, можливо, я його пройду. Було три-чотири дублі, після чого я спитав, скільки людей претендувало на мою роль. Кастинг-директори відповіли, що 5 – 6 тисяч, – розповів черкащанин Денес Переверзєв. c06f7e26a40d100f

Про відомого актора Джекі Чана чоловік згадує добре. Каже, що він добра й щира людина.

– У нього тепла душа. Коли він каже щось, дає завдання, що потрібно зробити на майданчику, наскільки наповнюєшся енергією, що хочеться робити все якнайкраще. Він просто дивиться в очі, посміхається, ходить приспівує, Джекі дуже любить співати, – згадує чоловік.

Стосовно роботи пояснює, що люди працюють, як бджоли.

– Хотілося більше поспілкуватися, але Джекі дуже зайнятий. Він так і пояснював: “Хлопці, потім зможемо поговорити, сфотографуватися, але зараз ми працюємо”. Вони працюють, як бджоли у вулику. Якщо є задача, її треба виконати. Зробили, потім пішли поспілкувалися, посиділи, щось поїли, – додає Денис.

160e91c6c6c008e8

Також хлопець дав поради своїм землякам, як пройти шлях до своєї мрії.

– Потрібно займатися, працювати над собою, потрібно цим жити, вірити й мріяти. Але, як казав мій ментор Анатолій Нейолов, (театр “Чорний квадрат”): “Віра без дій – мертва”. Потрібно проходити різні тренінги, вправи біля дзеркала, грати в собі інші персонажі, тобто в цьому жити і практикуватися, тому що без практики нічого не буде. Важливо нічого не боятися. Якщо ти надумав їхати, – просто бери і роби. Це моя життєва лінія, – поділився актор.

До того як відправитися за кордон Денис Переверзєв знімався в Україні. Потім під час роботи в Арабських Еміратах отримав пропозицію на роль у драматичному фільмі-екшені-трилері за сценарієм режисера Стенлі Тонга. У цьому фільмі зіграли Джекі Чан, Ян Ян і Мія Муці. Фільм мав з’явитися в прокаті 25 січня 2020 року в Китаї, але його відклали через пандемію COVID-19. В Україні кінострічку презентували 1 жовтня.

Додамо, що Денис народився в Броварах, але створив родину в Черкасах.