Черкащанина, який побив чоловіка біля нічного клубу, засудили до восьми років в’язниці

Черкащанина, який побив чоловіка біля нічного клубу, засудили до восьми років в’язниці
в Новини

Сьогодні, 10 березня, колегія суддів у кримінальних справах Кропивницького апеляційного суду визнала справедливим вирок Соснівського районного суду щодо черкащанина Іллі Новікова, якого обвинувачували у побитті місцевого жителя біля клубу “Reflection”. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області.

Прокуратура довела, що 15 листопада 2016 року обвинувачений, перебуваючи біля входу до нічного клубу “Reflection”, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, умисно наніс декілька ударів в область голови і тулуба постраждалого. Внаслідок отриманих травм чоловік помер у лікарні.

Зазначимо, що справу неодноразово розглядали у судах різних інстанцій, але позиція прокурора щодо кваліфікації дій обвинуваченого за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України та призначеного йому покарання залишалася незмінною й принциповою впродовж апеляційного та касаційного розглядів.

Після скасування Верховним Судом ухвали апеляційного суду Черкаської області, якою дії обвинуваченого перекваліфіковано з ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України на ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу України. Тоді обвинуваченому було призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі зі звільненням його відбування з іспитовим строком на два роки. Вказане кримінальне провадження розглядали у Кропивницькому апеляційному суді. Згідно рішення суду, обвинуваченого було засуджено до восьми років позбавлення волі за частиною 2 статті 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження).