Черкащанка благає допомогти здійснити найбільшу мрію її доньки — ходити (ФОТО)

в Благодійність Новини
1 Comment
besplatka_728_90_ukr

Мама 10-річної Віки, що має діагноз ДЦП після невдалого щеплення і понад усе в світі мріє ходити, вже зверталася до небайдужих черкащан по допомогу. У дівчинки був шанс вже в травні зробити операцію, яка б поставила її на ноги, однак примарна надія тане, адже потрібної суми коштів поки так і не вдалося назбирати. 

Читайте також: У нас з’явилася надія: мама 10-річної Віки просить допомогти поставити її доньку на ноги (ФОТО)

Дівчинку погодилися прооперувати в Інституті ортопедії і травматології для дітей та підлітків в Києві. Однак на операції потрібно 70-80 тис. грн. Їх потрібно буде зробмти відразу 4 на ногах. Ще після цього Віка має провести три місяці в гіпсі. Далі — тривала реабілітація, на яку також потрібні кошти.

- Сума не така вже й велика, але майже з самого народження доньки ми перебуваємо на постійному лікуванні, всі можливі заощадження витратили, — ділиться мама Віки Світлана Слободяник. — У нас з’явилася надія, що моя і Вікусіна мрія стануть реальністю, однак наразі вдалося зібрати менеш 10 тисяч гривень і нас бере відчай. Донька мене часто запитує, чому вона не така як усі, не хоче виходити на вулицю. Тож ми знову звертаємося до усіх небайдужих черкащан допомгти здійснити мрію маленької дівчинки. Ходити — це все, чого вона хоче.

Усі, хто має змогу допомогти маленькій Віці, можуть перерахувати гроші на картку ПриватБанку 5168755633442740 (Слободяник Світлана, мама), тел.: 0934694153.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Благодійність
Допомогу від благодійників отримав молодий чоловік, який травмував хребет під час пірнання
Благодійність
Благодійний фонд «Деликат» передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Благодійність
Важкі хвороби і бідність: черкащани звертаються по допомогу до благодійного фонду «Деликат» (ФОТО)
  • Sandmann

    «що має діагноз ДЦП після невдалого щеплення» це брехня.
    Багато інфекційних захворювань, які можуть призвести до запального процесу головного мозку та його оболонок, у тому числі менінгококову інфекцію, туберкульоз, поліомієліт, кір, можливо попередити за допомогою створення активного імунітету шляхом вакцинації.