Поширити

Черкащанка побила та вкусила за сідницю свого півторарічного сина

Черкащанка побила та вкусила за сідницю свого півторарічного сина

До черкащанки, яка побила півторарічного сина, застосували примусові заходи медичного характеру.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Цьогоріч у березні черкащанка, знаходячись за місцем свого проживання, вкладала спати півторарічного сина, який не хотів засинати. Потім жінка завдала йому більше ніж три удари по обличчю й голові та вкусила за сідницю.

Згідно з висновком судово-психіатричної експертизи, жінка за своїм психічним станом у момент скоєння кримінального проступку не могла усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Відтак суд ухвалив застосувати до неї примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги зі звичайним наглядом.

Читайте також: Зʼїхав у кювет та перекинувся: на Уманщині в ДТП травмувалися двоє осіб

Реклама