Черкащанка, якій сьогодні виповнилося 100 років, розповіла свій секрет довголіття (ФОТО)

Черкащанка, якій сьогодні виповнилося 100 років, розповіла свій секрет довголіття (ФОТО)
в Новини

Галина Коваленко святкує свій сотий День народження сьогодні, 22 квітня. Народилася Галина Антонівна 1921 року в Київській області, усе життя працювала бухгалтером.

Має велику родину: трьох дітей, п’ятьох онуків та шістьох правнуків. Одружилася у 1940 році, а вже 1941 році, перед війною, народила першу доньку. Із чоловіком прожила більше шістдесяти років.

“Бабуся завжди жвавенька, із усім справляється по дому, правнукам приготує і млинців, і оладків, і пиріжків. Завжди розповідає, що секрет її довголіття це “сахарок” та цукерочка. Адже полюбляє солодке дуже сильно”, – розповіла нашому виданню онука іменинниці Марія.

Додає, що бабуся залишається сильною людиною, яка не звикла здаватись, уміє радіти життю та вчить цьому рідних, філософськи ставиться до проблем та завжди знаходить приводи для радості.

фото зі святкування 99-річчя
фото зі святкування 99-річчя

Уся велика родина в цей день зібралася поряд із ювіляркою, говорить онука Марія:

“Дякуємо тобі, люба мама, бабуся, прабабуся, за те багатство, яке ти нам подарувала: мудрість, знання, уміння відрізнити погане від хорошого, уміння любити та співпереживати. Дякуємо, за найсмачніші пиріжки та найцікавіші казки. Бажаємо тобі не старіти душею, міцного здоров’я, прожити багато років, щоб посмішка не зникала з обличчя, щоб будинок був сповнений дитячим сміхом та теплими словами близьких людей. Твоє слово найміцніше, твій погляд найдобріший, а твої поради найцінніші”.

Редакція приєднується до вітань. Довгих літ та міцного здоров’я Галині Антонівні!!!